Security Operations Center (SOC)

SOC.REDTEAM.PL ↗

Security Operations Center (SOC)

Security Operations Center (SOC) jest zespołem stale monitorującym infrastrukturę pod kątem cyberbezpieczeństwa oraz reagującym na pojawiające się incydenty takie jak np. hakerskie ataki.

SOC-as-a-Service

SOC

Oferujemy outsourcing SOC działającego 24/7 i składającego się z trzech linii ekspertów cyberbezpieczeństwa – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług SOC/CERT/CSIRT pod adresem SOC.REDTEAM.PL.

REDTEAM.PL CERT

REDTEAM.PL CSIRT (RFC 2350) jest uznanym zespołem reagowania na incydenty oraz członkiem zrzeszenia zespołów CERT/CSIRT Trusted Introducer. Na naszym techblogu opublikowaliśmy liczne badania bezpieczeństwa:

Jako jedyny polski podmiot łączymy realne wysokie kompetencje zarówno z zakresu ataku jak i obrony, a nasze badania cyberbezpieczeństwa są szeroko uznane na świecie. Bogatą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie wykorzystujemy do threat huntingu czyli proaktywnego wyszukiwania zagrożeń. Ponadto pełnimy również funkcję biegłego sądowego, aby wspomóc organy ścigania w walce z cyberprzestępczością.

Sprawdzeni eksperci cyberbezpieczeństwa

Posiadamy realne eksperckie kompetencje zarówno z zakresu ofensywnego jak i defensywnego bezpieczeństwa. Oferujemy zarówno usługi takie jak testy penetracyjne, red teaming i testy socjotechniczne, jak i reagowanie na incydenty i analizę powłamaniową. Posiadamy dokonania w obu tych dziedzinach, takie jak liczne podziękowania za znalezione błędy jak i uznane publikacje oraz badania nad defensywnym bezpieczeństwem. Wszystko to poparte jest dodatkowo dziesiątkami referencji od zadowolonych klientów. Wysoka jakość oferowanych usług ma dla nas kluczowe znaczenie, a wszystko to markujemy naszymi powszechnie znanymi sylwetkami. Wielokrotnie pisały o nas znane media:

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

VMware
Netflix
Mozilla
Apple
Adobe
Oracle