Pracuj z najlepszymi

Praca dla pentestera (testera penetracyjnego)

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z osobami kompetentnymi, posiadającymi realne doświadczenie w branży. Jeśli posiadasz umiejętności w którymś z obszarów naszych usług oraz potrafisz samodzielnie dostarczyć pracę wysokiej jakości – zapraszamy do kontaktu. Kluczowe znaczenie mają dla nas kompetencje techniczne, w tym dokonania w zakresie ofensywnego cyberbezpieczeństwa (np. bug bounty, CVE, security research, publikacje itp) oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako tester penetracyjny. Poza tym ważna jest dla nas znajomość języka polskiego oraz angielskiego, a także umiejętności miękkie takie jak komunikatywność, skrupulatność oraz zaangażowanie w realizację testów bezpieczeństwa (w tym również w pisanie raportów).

Oferujemy:

  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca na terenie kraju oraz w elastycznych godzinach,
  • rynkową stawkę adekwatną do posiadanych kompetencji (preferujemy rozliczanie na B2B),
  • pracę w zespole składającym się z doświadczonych specjalistów.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RED TEAM Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji."

Konsultant bezpieczeństwa blockchain

Poszukujemy osób z doświadczeniem w wykonywaniu audytów bezpieczeństwa smart kontraktów. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć identyfikowanie podatności w kontraktach stworzonych w Solidity na blockchainach opartych o EVM (np. Ethereum, BSC). Dodatkowym atutem będzie wiedza w zakresie bezpieczeństwa innych blockchainów i technologii tam wykorzystywanych (np. Solana i Rust).

Pentester aplikacji webowych

Poszukujemy samodzielnych i odpowiedzialnych osób o wysokich kwalifikacjach w wykonywaniu testów penetracyjnych aplikacji webowych. Dodatkowym atutem będą umiejętności w przeprowadzaniu pentestów innego rodzaju, np. aplikacji mobilnych czy infrastruktury.

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Apple
Netflix
Microsoft
Mozilla
Oracle
Google