Pracuj z najlepszymi

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z kompetentnymi osobami, posiadającymi realne doświadczenie zawodowe w branży. Jeśli posiadasz umiejętności w którymś z obszarów naszych usług oraz potrafisz samodzielnie dostarczyć pracę wysokiej jakości – zapraszamy do kontaktu. Kluczowe znaczenie mają dla nas kompetencje techniczne, w tym dokonania w zakresie cyberbezpieczeństwa (np. bug bounty, CVE, security research, publikacje itp) oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Nie mają dla nas znaczenia ukończone kursy, czy certyfikaty uzyskane w ostatnich latach. Poza tym ważna jest dla nas znajomość języka polskiego oraz angielskiego, a także umiejętności miękkie takie jak komunikatywność, skrupulatność oraz zaangażowanie w realizację prac (w tym również w pisanie raportów).

Oferujemy:

  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • pracę w pełni zdalną, z dowolnego miejsca na terenie kraju oraz w elastycznych godzinach,
  • rynkową stawkę adekwatną do posiadanych kompetencji (preferujemy rozliczanie na B2B),
  • pracę w zespole składającym się z doświadczonych specjalistów uznanych na międzynarodowej scenie

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RED TEAM Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji."

Z uwagi na duże zainteresowanie zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie na adres e-mail info@redteam.pl

Pentester aplikacji webowych

Przy uwzględnieniu powyższych wymagań poszukujemy samodzielnych i odpowiedzialnych osób o wysokich kwalifikacjach w wykonywaniu testów penetracyjnych aplikacji webowych. Dodatkowym atutem będą umiejętności przeprowadzania pentestów innego rodzaju, np. aplikacji mobilnych czy infrastruktury (ataki na Active Directory).

Konsultant bezpieczeństwa blockchain

Poszukujemy osób z doświadczeniem w wykonywaniu audytów bezpieczeństwa smart kontraktów. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć identyfikowanie podatności w kontraktach stworzonych w Solidity na blockchainach opartych o EVM (np. Ethereum, BSC). Dodatkowym atutem będzie wiedza w zakresie bezpieczeństwa innych blockchainów i technologii tam wykorzystywanych (np. Solana i Rust).

Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa SOC/CERT (Katowice)

Stale poszukujemy osób do naszego zespołu RTFS SOC. Praca lokalnie w Katowicach w oparciu o umowę o pracę oraz w zmianowym trybie 24/7/365. Pożądane są osoby posiadające wiedzę i doświadczenie związane z ruchem sieciowym, a szczególnie drugą warstwą modelu ISO/OSI. W przypadku aplikowania do zespołu SOC prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTFS Sp. z o.o. oraz ForSec SA w celu prowadzenia rekrutacji."

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Apple
VMware
Google
Mozilla
Oracle
Microsoft