Pracuj z najlepszymi

Praca

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z najbardziej kompetentnymi osobami, posiadającymi realne eksperckie doświadczenie. Jeśli posiadasz wysokie kwalifikacje w którejś z dziedzin występujących w naszych usługach oraz potrafisz samodzielnie wykonać pracę wysokiej jakości to zapraszamy do kontaktu. Na dzień dzisiejszy nie szukamy osób o niższych kwalifikacjach, wliczając w to również stażystów i praktykantów.

Pentester aplikacji webowych

Aktualnie aktywnie poszukujemy samodzielne i odpowiedzialne osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie testów penetracyjnych aplikacji webowych. Dodatkowym atutem będą umiejętności w zakresie wykonywania pentestów innego rodzaju, np. aplikacji mobilnych. Mają dla nas kluczowe znaczenie przede wszystkim techniczne kompetencje, w tym dokonania w zakresie ofensywnego cyberbezpieczeństwa (np. bugbounty, CVE, security research, publikacje itp), doświadczenie zawodowe jako tester penetracyjny, a także miękkie umiejętności takie jak znajomość zarówno języka polskiego jak i angielskiego, skrupulatność oraz zaangażowanie w realizację testów bezpieczeństwa (w tym również w pisanie raportów).

  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach.
  • Praca w pełni zdalna oraz w elastycznych godzinach.
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji. Preferujemy rozliczanie na B2B.
  • Zespół składający się z rozpoznawalnych polskich ekspertów cyberbezpieczeństwa.
  • Firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku usług cyberbezpieczeństwa.

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Google
Oracle
VMware
Adobe
Netflix
Mozilla