Pracuj z najlepszymi

Praca

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z osobami kompetentnymi, posiadającymi realne doświadczenie w branży. Jeśli posiadasz umiejętności w którymś z obszarów naszych usług oraz potrafisz samodzielnie dostarczyć pracę wysokiej jakości – zapraszamy do kontaktu.

Pentester aplikacji webowych

Aktualnie poszukujemy samodzielnych i odpowiedzialnych osób o wysokich kwalifikacjach w wykonywaniu testów penetracyjnych aplikacji webowych. Dodatkowym atutem będą umiejętności w przeprowadzaniu pentestów innego rodzaju, np. aplikacji mobilnych czy infrastruktury. Kluczowe znaczenie mają dla nas kompetencje techniczne, w tym dokonania w zakresie ofensywnego cyberbezpieczeństwa (np. bug bounty, CVE, security research, publikacje itp) oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako tester penetracyjny. Poza tym ważna jest dla nas znajomość języka polskiego oraz angielskiego, a także umiejętności miękkie takie jak skrupulatność oraz zaangażowanie w realizację testów bezpieczeństwa (w tym również w pisanie raportów).

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy.
  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach.
  • Praca w pełni zdalna oraz w elastycznych godzinach.
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji. Preferujemy rozliczanie na B2B.
  • Praca w zespole składającym się z doświadczonych specjalistów.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RED TEAM Sp. z o.o. Sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji."

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Microsoft
Apple
Mozilla
Adobe
Netflix
VMware