Zapraszamy do współpracy

Konsorcjum

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi podmiotami, w której zajmiemy się realizacją technicznych aspektów cyberbezpieczeństwa. Zależy nam na budowie małego ale maksymalnie eksperckiego zespołu składającego się z najbardziej wykwalifikowanych osób w kraju. Nie posiadamy zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż i marketing, a na dzień dzisiejszy bazujemy przede wszystkim na poleceniach dotychczasowych klientów i powszechnej znajomości naszych kompetencji przez osoby związane z cyberbezpieczeństwem oraz na współpracy z innymi podmiotami na powyższych zasadach.

Praca

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z najbardziej kompetentnymi osobami, posiadającymi realne eksperckie doświadczenie. Jeśli posiadasz wysokie kwalifikacje w którejś z dziedzin występujących w naszych usługach oraz potrafisz samodzielnie wykonać pracę wysokiej jakości to zapraszamy do kontaktu. Na dzień dzisiejszy nie szukamy osób o niższych kwalifikacjach, wliczając w to również stażystów i praktykantów.

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Oracle
Apple
Netflix
VMware
Microsoft
Google