logo

REDTEAM.PL usługi cyberbezpieczeństwa

Jesteśmy ekspercką firmą świadczącą wysokiej klasy techniczne usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, w których posiadamy jedne z najwyższych kompetencji w kraju. Jest to nie tylko nasza praca ale również wieloletnia pasja, z którą jesteśmy związani od 20 lat. Zarząd spółki to uznani eksperci w kilku różnych dziedzinach bezpieczeństwa IT, zarówno z zakresu etycznych hakerskich ataków jak i obrony przeciwko nim. Dotychczas zaufało nam wiele powszechnie znanych międzynarodowych firm, instytucji państwowych i organizacji wchodzących w skład infrastruktury krytycznej.

Poznaj naszą ofertę

Zajmujemy się realizacją najbardziej zaawansowanych technicznych aspektów cyberbezpieczeństwa, zarówno z zakresu ataku jak i obrony. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu w wielu specjalizacjach bezpieczeństwa IT jesteśmy w stanie szerzej spojrzeć na realizację każdej poszczególnej usługi. Nasze umiejętności wynikają z szerokiego i wieloletniego doświadczenia zawodowego w cyberbezpieczeństwie oraz poparte są certyfikatami, publikacjami i referencjami od znanych podmiotów.

Poznaj nasz zespół

Nasze sylwetki posiadają konkretne informacje o naszym bogatym doświadczeniu zawodowym, a dodatkowo poparte są najbardziej uznanymi branżowymi certyfikatami, publikacjami naukowymi oraz referencjami od znanych podmiotów (referencje dostępne są na życzenie).

Adam Ziaja
Adam Ziaja

Prezes Zarządu RED TEAM. Posiada poparte realnymi osiągnięciami szerokie techniczne kompetencje związane z cyberbezpieczeństwem, zarówno z zakresu ataku jak i obrony.

czytaj więcej…

Paweł Wyleciał
Paweł Wyleciał

Członek Zarządu RED TEAM. Od wielu lat skupia się na wszelkiego rodzaju ofensywnych aspektach cyberbezpieczeństwa i w tym zakresie posiada liczne dokonania.

czytaj więcej…

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych firm, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Google
Microsoft
Apple
Netflix
Adobe
Oracle