logo
top clutch.co cybersecurity company 2023 award

REDTEAM.PL usługi cyberbezpieczeństwa

Posiadamy 25 lat doświadczenia i najwyższe techniczne kompetencje z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze dokonania są szeroko uznane, zarówno w kraju jak i za granicą, a ponadto za zrealizowane usługi otrzymaliśmy ponad sześćdziesiąt pisemnych referencji oraz liczne podziękowania za odpowiedzialnie zgłoszone luki w zabezpieczeniach znanych marek. Dotychczas zaufało nam wiele powszechnie rozpoznawalnych przedsiębiorstw, strategicznych instytucji państwowych oraz podmiotów infrastruktury krytycznej.

Uzyskaj wycenę

Poznaj naszą ofertę

Zajmujemy się realizacją najbardziej zaawansowanych technicznych aspektów cyberbezpieczeństwa, zarówno z zakresu ataku jak i obrony. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu w wielu specjalizacjach bezpieczeństwa IT jesteśmy w stanie szerzej spojrzeć na realizację każdej poszczególnej usługi. Nasze umiejętności wynikają z szerokiego i wieloletniego doświadczenia zawodowego w cyberbezpieczeństwie oraz poparte są certyfikatami, publikacjami i referencjami od znanych podmiotów.

Poznaj nasz zespół

Nasze sylwetki posiadają konkretne informacje o naszym bogatym doświadczeniu zawodowym, a dodatkowo poparte są najbardziej uznanymi branżowymi certyfikatami, publikacjami naukowymi oraz referencjami od znanych podmiotów (referencje dostępne są na życzenie).

Adam Ziaja
Adam Ziaja

Prezes Zarządu RED TEAM. Posiada poparte realnymi osiągnięciami szerokie techniczne kompetencje związane z cyberbezpieczeństwem, zarówno z zakresu ataku jak i obrony.

czytaj więcej…

Paweł Wyleciał
Paweł Wyleciał

Członek Zarządu RED TEAM. Od wielu lat skupia się na wszelkiego rodzaju ofensywnych aspektach cyberbezpieczeństwa i w tym zakresie posiada liczne dokonania.

czytaj więcej…

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Netflix
Google
Mozilla
Microsoft
VMware
Apple