badanie cyberbezpieczeństwa

Etyczni hakerzy

Posiadamy 20-lat doświadczenia w obszerze cyberbezpieczeństwa, na które składa się nie tylko nasza praca zwodowa, ale również wieloletnia pasja, która niejednokrotnie owocowała szerokim międzynarodowym uznaniem w roli ekspertów cyberbezpieczeństwa.

Poznaj kompetencje naszego zespołu

Nasz zespół odkrył i odpowiedzialnie zgłosił dziesiątki luk w zabezpieczeniach najbardziej znanych produktów powszechnie rozpoznawalnych globalnych marek, za co otrzymaliśmy liczne podziękowania od takich podmiotów jak między innymi:

Google
VMware
Netflix
Mozilla
Microsoft
Oracle

Legalni hakerzy

Znaleźliśmy i odpowiedzialnie zgłosiliśmy dziesiątki luk w zabezpieczeniach powszechnie wykorzystywanego oprogramowania. Na poniższej liście znajdują się nasze przykładowe zgłoszenia błędów bezpieczeństwa:


“Cybersecurity researchers at Warsaw-based RED TEAM discovered a flaw in the way Safari handles sharing actions. Click in Safari to share a cute kitten picture with a friend and you could unknowingly pass critical information about your system to an attacker”

A Bug In Apple’s Safari Browser Could Let Hackers Steal Your Files
Forbes Magazine

Otrzymaliśmy również liczne podziękowania dostępne na oficjalnych witrynach podmiotów, którym odpowiedzialnie zgłosiliśmy słabości w zabezpieczeniach m.in. Adobe (2014), Apple (2012), BlackBerry (2012), Deutsche Telekom, Google (2013), Harvard University, Netflix (2013), Nokia (2013), Reddit, SoundCloud, Yandex (2013).

Wystąpienie o tyule “Atak z wykorzystaniem kolizji DNS” zaprezentowane podczas konferencji Sekurak Hacking Party. Prezentacja bazuje na opublikowanym wcześniej na naszym techblogu artykule o tytule “Internal domain name collision”, który powstał w wyniku zrealizowanego red teamingu dla polskiej instytucji finansowej.

Na naszym techblogu działającym pod adresem blog.redteam.pl dzielimy się technicznymi aspektami cyberbezpieczeństwa, pokazując przy tym wysoki poziom kompetencji naszego zespołu.

Ostatnio opublikowane przez nas artykuły: