Phishing eksperckie usługi

www.dpd.com

Czy potrafisz jednoznacznie stwierdzić, że powyższy odnośnik jest fałszywy? Nie jest to adres firmy kurierskiej www.dpd.com. Co jeśli pod tym odnośnikiem znajdowałaby się strona równie łudząco podobna do prawdziwej? Co gdyby był to realny atak w wyniku którego na fałszywej stronie podałbyś swoje firmowe dane do logowania?

Hakerzy dzięki swojej wiedzy są w stanie szybko przechytrzyć nawet osoby posiadające podstawową świadomość na temat zagrożeń. Dowiedz się więcej na temat symulacji ataków red teaming.


Adres do złudzenia przypominający stronę firmy kurierskiej został wybrany przypadkowo, a celem jego istnienia jest tylko i wyłącznie edukacja w kontekście cyberbezpieczeństwa.

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:

Red team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Przeprowadzamy kompleksowe audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


  1. Autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
  2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
  3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.

Słowa kluczowe: biegły sądowy z zakresu informatyki, purple team, bug bounty, informatyka śledcza, testy penetracyjne sieci, reagowanie na incydenty, analiza powłamaniowa, intrusion detection system (ids), testy penetracyjne aplikacji webowych (www), blue team, red team, ochrona przed phishingiem, ochrona infrastruktury krytycznej, testy wydajności aplikacji, audyt bezpieczeństwa, testy bezpieczeństwa, security operations center (soc), cyber threat hunting, audyt kodu źródłowego, testy wydajnościowe, testy podatności, audyt konfiguracji, fuzzing (fuzz testing), red teaming, testy penetracyjne, testy socjotechniczne, cyber threat intelligence, phishing.