Phishing

realizujemy eksperckie usługi z tego zakresu

www.dpd.com

Czy potrafisz jednoznacznie stwierdzić, że powyższy odnośnik jest fałszywy? Nie jest to adres firmy kurierskiej www.dpd.com. Co jeśli pod tym odnośnikiem znajdowałaby się strona równie łudząco podobna do prawdziwej? Co gdyby był to realny atak w wyniku którego na fałszywej stronie podałbyś swoje firmowe dane do logowania?

Hakerzy dzięki swojej wiedzy są w stanie szybko przechytrzyć nawet osoby posiadające podstawową świadomość na temat zagrożeń. Dowiedz się więcej na temat symulacji ataków red teaming oraz ochrony przed phishingiem.


Adres do złudzenia przypominający stronę firmy kurierskiej został wybrany przypadkowo, a celem jego istnienia jest tylko i wyłącznie edukacja w kontekście cyberbezpieczeństwa.

ataki socjotechniczne, socjotechnika, social engineering, phishing

Referencje

ipn
Instytut Pamięci Narodowej (IPN)
reserved
Reserved (LPP)
askberry
Askberry
onet
Onet
interia
Interia
wp
Wirtualna Polska
empik
Empik
home
Home.pl

Eksperckie usługi w zakresie bezpieczeństwa IT

Red Team Red Team to wysoce wyspecjalizowana polska firma zajmująca się usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Nasze kompetencje poparte są najbardziej uznanymi certyfikatami, referencjami od znanych podmiotów oraz doświadczeniem zawodowym na najwyższych technicznych stanowiskach, w znanych międzynarodowych firmach. Posiadamy eksperckie doświadczenie w wymienionych niżej dziedzinach:


Mapa przygotowanej oferty:


Red Team (atak, ofensywne bezpieczeństwo)

Blue Team (obrona, defensywne bezpieczeństwo)

Kompleksowy outsourcing cyberbezpieczeństwa, przeprowadzamy przede wszystkim audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy bezpieczeństwa). Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sylwetkami zawodowymi. Ze względu na rozległe doświadczenie podejmujemy się również innych, nietypowych zleceń związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.


  1. Operacje red teaming to autoryzowane ataki (symulacja) odzwierciedlające realne możliwości atakujących od warstwy sieciowej i socjotechniki po aspekty fizycznego bezpieczeństwa.
  2. Atak w postaci wysyłki wiadomości e-mail, która wygląda, jakby została wysłana przez osobę lub firmę znaną użytkownikowi.
  3. Zgodnie z prawem, tylko na zlecenie sądu lub organu państwowego prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawach karnych.